Přihlásit se nebo Registrovat
facebook google
NÁKUPNÍ KOŠÍK: PRÁZDNÝ
◄ ZPĚT

OBCHODNÍ A REKLAMAČNÍ PODMÍNKY

Prosím pozorně si přečtěte následující ustanovení, pro zamezení případných neshod.
Ke stažení v PDF: Obchodní podmínky

1. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Tyto obchodní podmínky upravují práva a povinnosti mezi společností FaBOS s.r.o., se sídlem Jablonec nad Nisou, Květinová 1, PSČ 466 01, IČO 254 96 107 zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vl. 21029 dále jen“ prodávající“ na straně jedné a kupujícím na straně druhé. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Tyto obchodní podmínky upravují rozdílně práva a povinnosti pro kupující, kteří vystupují ve vztazích s prodávajícím jako kupující spotřebitelé (maloobchodní prodej), kdy kupující spotřebitel je vymezen § 52 odst.3 z.č. 40/1964 Sb. a řídí se vztahy obchodních podmínek neupravených obč.zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele č. 634/1992 Sb.
Právní vztahy mezi prodávajícím a kupujícím podnikatelem (velkoobchodní prodej) se řídí obchodními podmínkami, neupravené obch. zákoníkem č. 513/1991 Sb. a dále příslušnými právními předpisy, upravujícími vztahy mezi prodávajícím a kupujícím podnikatelem.

2. CENÍKY A CENY ZBOŽÍ

Cenu prodávaného zboží stanoví prodávající v ceníku, který je dostupný na webové stránce společnosti www.efabos.cz. Prodávající aktualizuje ceník vždy 1x za půl roku. Výjimečně může dojít k aktualizaci ceníku častěji, a to v důsledku změny ceny dodavatele prodávajícího.
Jako cena při uzavření kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím platí cena uvedená v ceníku v okamžik uzavření kupní smlouvy. Pro odběratele většího množství ( 10.000 Kč ) zboží bude stanovena sleva.

3. OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

- objednat zboží si může kupující osobně v prodejně, telefonicky, mailem, faxem nebo prostřednictvím internetového obchodu.
- kupující je povinen poskytnout prodávajícímu v objednávce nezbytné údaje potřebné k úspěšnému splnění objednávky (tj. určení způsobu dodání, doručovací adresa, fakturační údaje atd.)
- objednávka kupujícího je závazná pro obě strany okamžikem jejího potvrzení prodávajícím. Kupující může objednávku vytvořenou na internetu libovolně upravovat či měnit přímo na webových stránkách po přihlášení svého profilu. V případě změny objednávky, která již byla dříve potvrzena prodávajícím, je takto změněná objednávka závazná pro obě strany okamžikem potvrzení změny objednávky prodávajícím.

4. DODACÍ LHŮTY

U zboží, které má prodávající k dispozici na skladě, je toto připraveno k dodání do druhého dne po potvrzení objednávky prodávajícím, případně je jiný termín dodání uveden u nabízeného zboží na internetových stránkách prodávajícího, nebo je termín dodání stanoven na základě vzájemné dohody.

5. MÍSTO A ZPŮSOB DODÁNÍ, CENY POŠTOVNÉHO, BALNÉHO A DOPRAVY

Místo dodání zboží záleží na volbě kupujícího, kdy toto kupující uvede v objednávce.

Způsob dodání :
- platba převodem pro Českou republiku:
po odeslání objednávky vám na vaši e-mailovou adresu přijde kopie objednávky se všemi náležitostmi k provedení platebního převodu. Platbu proveďte až po obdržení e-mailu s potvrzenou částkou a variabilním symbolem. Číslo účtu je 217 955 756 / 0300. Ihned po připsání celkové částky na náš účet bude vaše objednávka zkompletována, zabalena a odeslána prostřednictvím České pošty, s.p. na vaši dodanou adresu. Doba kompletace bude závislá na momentálním vytížení našeho obchodu. Poštovné, balné a manipulace v tomto případě činí 50,- Kč bez DPH (v obchodě se bude zobrazovat cena 60,- Kč což je 50 Kč + DPH)

- platba převodem pro Slovenskou republiku:
při platbě na Slovensko používejte číslo bankovního spojení IBAN CZ 45 0300 0000 0002 1795 5756, BIC CEKOCZPP. Cena za poštovné činí 250,- Kč bez DPH (300,- Kč s DPH).

- platba převodem pro ostatní státy Evropské unie:
při platbě používejte číslo bankovního spojení IBAN. Cena za poštovné činí 500,- Kč.

- platba na dobírku pro Českou republiku:
odeslání probíhá prostřednictvím České pošty, s.p., cena za tuto službu činí 111,- Kč bez DPH (133,- Kč s DPH).

- platba na dobírku pro Slovenskou republiku:
odeslání probíhá prostřednictvím České pošty, s.p., cena za tuto službu činí 250,- Kč bez DPH (300,- Kč s DPH).

- osobní odběr:
pokud máte zájem o osobní odběr, můžete si objednávku vyzvednout přímo v naší prodejně FaBOS s.r.o., divize KOJDA, Květinová 1, 466 01 Jablonec nad Nisou. V tomto případě je při převzetí platba v hotovosti.

6. REKLAMACE, ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY, VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Při uzavření kupní smlouvy má kupující spotřebitel právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží a toto zboží vrátit. Zboží musí být nepoškozené a bez známek užívání včetně veškerého příslušenství. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů, které uhradil prodávajícímu v souvislosti s dodáním zboží. V případě oprávněné reklamace bude vadné zboží vyměněno nebo po dohodě vrácen obnos na základě doložení kupního dokladu. Zboží včetně faktury zašlete zpět na adresu prodejny – FaBOS s.r.o., divize KOJDA, Květinová 1, 466 01 Jablonec nad Nisou. Zboží neposílejte na dobírku.
V případě poškození zboží v době jeho držení spotřebitelem, či bude-li zboží nekompletní, bude po spotřebiteli nárokována náhrada škody.

7. REKLAMAČNÍ ŘÁD

Tento reklamační řád v souladu s ustanoveními zákona č. 40/1964 Sb. obč.zákoníku v platném znění a zák.č. 634/1995 Sb. zákon o ochraně spotřebitele, upravuje způsob a základní podmínky reklamace vad zboží a uplatnění nároků ze záruky uplatněné spotřebitelem. Je-li kupujícím podnikatel, potom v souladu s ustanovením z.č. 513/1991 Sb. obchodního zákoníku. Reklamační řád se vztahuje na reklamace vad zboží, které je v záruční době nebo se jedná o rozpor s kupní smlouvou.

8. ZÁRUKA

Na všechny výrobky je poskytována záruka 24 měsíců ( 24 měsíců pro spotřebitele, 6 měsíců pro podnikatele). Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží a vztahuje se pouze na výrobní vady. Záruku nelze uplatnit zcela nebo zčásti v následujících případech :
- vypršením záruční lhůty
- v důsledku mechanického poškození
- používáním zboží v podmínkách, které neodpovídají svými parametry prostředí, pro které jsou určeny
- zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním
- na vady zboží vzniklé v důsledku opotřebení

Poslední aktualizace: Pátek, 23. 05 2014 12:20

JAK NAKUPOVAT? GALVANIZACE OBCHODNÍ A REKLAMAČNÍ PODMÍNKY KONTAKT NAPIŠTE NÁM

RYCHLÝ KONTAKT

dum Květinová 1, 46601 Jablonec nad Nisou
E-mail: ondra@fabos.cz, WEB: www.fabos.cz
tel GSM: +420 606 332 044
Telefon: +420 483 320 737
FAX: +420 483 310 545
Vítejte, na stránkách E-shopu, který se zabývá prodejem bižuterie a luxusní štrasové bižuterie v kombinaci s produkty od firmy Swarovski. Dále také nabízíme originální bižuterii z litiny a v neposlední řadě také korálky, korálky swarovski. Obchod zaštiťuje společnost FaBOS, s.r.o. K dispozici je i kamenný obchod, ve kterém si můžete případně vyzvednout zboží. Doufáme, že zde naleznete vše co hledáte. Přejeme příjemné nakupování.
COPYRIGHT 2007 - 2014 / FABOS, S.R.O. / WEBDESIGNED BY DNF.CZ